Cesta do Stredozeme

Stretnutie pre verejnosť


Každý z nás do Stredozeme vkročil inak. Prvé riadky Hobita, na ktorých za Bilbom prichádza čarodejník Gandalf a trpaslíci, dlho očakávaný večierok v úvode Pána Prsteňov alebo scény filmov Petera Jacksona nás okrem bezhraničnej ríše fantázie priviedli aj do Spoločenstva Tolkiena, a tak každým rokom na jeseň organizujeme jednodňový zájazd do Stredozeme aj pre iných záujemcov, plný komfort cestovnej kancelárie zaručený, vrátane plnej penzie aj sčítaných sprievodcov.

Cesta do Stredozeme je nenáročná akcia s prednáškami a súťažami, na ktorej sa môžete niečo dozvedieť o nás a o našich aktivitách, o našom prístupe k dielam pána profesora, alebo len na jeden deň uniknúť stresu bežného života do atmosféry Tolkienovho sveta. Zároveň sme vždy radi, ak návštevníkov akcie inšpirujeme, aby sa stali členmi.

Odkazy:

Facebook
Pozvánka 2009
Pozvánka 2008

 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: