Tolkien Reading Day 2018

Autor: Lothmíril, Pridané: 18. 03. 2018, 10:11

Tolkien Reading Day 2018

Rok sa zišiel s rokom, je tu marec, mesiac knihy, a pre Tolkienistov to znamená, že sa blíži výročie pádu Barad - Dur a Zničenia Prsteňa. V Bratislave ho s miernym sklzom oslávime celosvetovou tradíciou čítania Tolkienových diel a preto by sme Vás radi pozvali na Tolkien Reading Day, alebo ak chcete, Dnes čítame Tolkiena, v pondelok 26. marca o 18:00 do kníhkupectva Martinus v Bratislave.

Čítajú dobrovoľníci z radov Spoločenstva Tolkiena, ktoré podujate v spolupráci s Martinusom organizuje, ale aj ktokoľvek z Vás, kto si chce predcvičiť hlasivky pred plnou kaviarňou na poschodí. Stačí sa nám ozvať na trdatstolkien.sk a vybrať si krátky úryvok. Na inšpiráciu si každý rok vyberáme tému a tentokrát je ňou Voda, podobne ako téma nášho blížiaceho sa festivalu SlavCon 2018.

Poďte sa s nami ponoriť do hlbín Tolkienovho sveta, vypočuť si všetky romantické lesné bystrinky aj burácavé veľrieky Stredozeme a Beleriandu, hľadieť na odraz temných armád na hladine jazera, pripomenúť si neutíchajúce volanie mora a uctiť si krásny svet, ktorý nám J.R.R. Tolkien vytvoril, spoločným čítaním z jeho kníh.

Tešíme sa na Vás!

 
 
Späť
 
 
 

www.TOLKIEN.sk

Vitajte na stránkach občianskeho združenia Spoločenstvo Tolkiena, združenie fantastiky. Nájdete tu mnohé zaujímavé informácie zo sveta profesora J.R.R. Tolkiena, ale aj zo sveta mnohých iných fantasy a sci-fi diel.


 

 

Partneri

SlavCon Angrenost Ramgad SciFi-Guide.net Fantazeen Fantasy podľa skutočnosti LARP klub Košice o.z.
 

Login:

Heslo: